Oferowane mieszkania2018-08-22T13:07:43+00:00

Po prawej stronie przedstawiamy Państwu wirtualny rzut naszych budynków.

Po kliknięciu na podświetlony budynek oraz wybraniu kondygnacji, będzie można zapoznać się z oferowanymi przez nas mieszkaniami.

Budynek numer 1, planowane oddanie do użytku Styczeń 2019

Budynek numer 2, planowane oddanie do użytku Czerwiec 2019

Budynek numer 3, planowane oddanie do użytku Październik 2019

Budynek numer 4, planowane oddanie do użytku Grudzień 2019

Nowa inwestycja mieszkaniowa firmy ALFABUD  realizowana jest przy ulicy Stanisława Moniuszki. Obejmuje budowę 4 kameralnych budynków  trzy kondygnacyjnych jednoklatkowych w zabudowie bliźniaczej.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: ARCHENIKA z siedzibą w Poznaniu, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania

W ofercie posiadamy mieszkania 3 i 2 pokojowe oraz 1pokojowe (kawalerki). Mieszkania posiadają balkony, ponadto lokale zlokalizowane na parterze dają możliwość zagospodarowania przydomowego ogródka. Do wszystkich mieszkań przynależą  przestronne komórki lokatorskie (piwnice).

W otoczeniu budynków przewidziane są miejsca parkingowe do każdego mieszkania  oraz dla najmłodszych wykonany zostanie plac zabaw. W celu zwiększenia bezpieczeństwa i wygody mieszkańców cały teren (dojścia , parking) zostanie objęty monitoringiem.

Nowe Osiedle to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych (dawny teren uzdrowiska). Kameralna lokalizacji w otoczeniu przyrody zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Będzie to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Nowoczesna architektura, dobór wysokiej jakości materiałów, niepowtarzalna lokalizacja, niskie koszty utrzymania zapewnią wysoki standard zamieszkania i są jednocześnie gwarancją utrzymania dobrej ceny nieruchomości po latach.

Mieszkania spełniają kryteria rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”

Szczegóły inwestycji dostępne na stronie internetowej www.alfabud.pl

Więcej informacji udziela nasz wykwalifikowany personel, w siedzibie firmy  ALFABUD przy ulicy Jana Pawła II 68, oraz pod numerami telefonów 957289385, 601777948, 695755770, 609783950.