Mieszkania sprzedane

Masz pytanie? Napisz do nas

Nasze inwestycje mieszkaniowe

Zrealizowana inwestycja mieszkaniowa firmy ALFABUD  znajduje się przy ulicy Stanisława Moniuszki. Całość składa się z 4 kameralnych budynków  trzy kondygnacyjnych jednoklatkowych w zabudowie bliźniaczej.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: ARCHENIKA z siedzibą w Poznaniu, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania

W ofercie posiadamy mieszkania 3 i 2 pokojowe oraz 1 pokojowe (kawalerki). Mieszkania posiadają balkony, ponadto lokale zlokalizowane na parterze dają możliwość zagospodarowania przydomowego ogródka. Do wszystkich mieszkań przynależą  przestronne komórki lokatorskie (piwnice).

W otoczeniu budynków znajdują się miejsca parkingowe do każdego mieszkania  oraz dla najmłodszych wykonany został plac zabaw. W celu zwiększenia bezpieczeństwa i wygody mieszkańców cały teren (dojścia, parking) został objęty monitoringiem.

Nowe Osiedle to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych (dawny teren uzdrowiska). Kameralna lokalizacja w otoczeniu przyrody zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Będzie to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Nowoczesna architektura, dobór wysokiej jakości materiałów, niepowtarzalna lokalizacja, niskie koszty utrzymania zapewnią wysoki standard zamieszkania i są jednocześnie gwarancją utrzymania dobrej ceny nieruchomości po latach.

Mieszkania spełniają kryteria rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”